Chat with us, powered by LiveChat

Vast goed voor u

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Sint-Niklaas en Mechelen, verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER.

Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

 

Ucorner Business center
Beleggen of wonen, we maken er steeds een erezaak van om de klant doorgedreven te informeren in een aangenaam stappenplan

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

Het team achter urbis

Rudy Leroy

Zaakvoerder

09 235 47 00

rudy@urbis.be

Lucinda Troch

Zaakvoerder / Kantoormanager Urbis Gent

0495 237 000

lucinda@urbis.be

Jo Laureys

Commercieel Directeur

0476 80 99 05

jo@urbis.be

Hans Kellner

Vastgoedadviseur Meetjesland

0478 93 77 63

hans@urbis.be

Mickaël Jacquemain

Vastgoedadviseur Waasland / A'pen

0495 93 75 19

mickael@urbis.be

Sam Toté

Vastgoedadviseur Mechelen

015336499

sam@urbis.be

Wim Van de Velde

Vastgoedadviseur

0474 93 96 94

wim@urbis.be

Gilles Tanghe

Vastgoedadviseur

0494 74 78 53

gilles@urbis.be

Isabelle Hylebos

Verantwoordelijke rentmeesterschap

09 235 47 00

rentmeester@urbis.be

Hannelore De Naeyer

Rentmeester Support

0498 12 30 00

hannelore@urbis.be

Isabel Bal

Marketingverantwoordelijke

09 233 15 30

isabel@urbis.be

Heping Hu

Office & marketing assistant

09 233 15 30

office@urbis.be

Enkele realisaties

Appartement Verkocht Aalst (9300)

Aalst (9300)

Binnenstraat 176

Appartement Verkocht Aalter

Aalter

Smedenpoort 1

Appartement Verhuurd Haren (Brussel)

Haren (Brussel)

Witloofstraat 11

Woning Verkocht Deinze

Deinze

Martensveld 16

Woning Verkocht Antwerpen (2050)

Antwerpen (2050)

Busken Huetstraat 27

Appartement Verkocht Sint-Katelijne-Waver

Sint-Katelijne-Waver

Clemenceaustraat 74

Appartement Verkocht Zelzate

Zelzate

Cesenaticolaan 14

Appartement Verkocht Sint-Niklaas

Sint-Niklaas

Wegvoeringstraat 60

Woning Verkocht Gentbrugge

Gentbrugge

Steenvoordelaan 14-16

Woning Verkocht Muizen (Mechelen) 3D Foto

Muizen (Mechelen)

Neerstraat 54

Woning Verkocht Sint-Amandsberg

Sint-Amandsberg

Verkortingstraat 16

Appartement Verkocht Lokeren

Lokeren

Torenstraat 15