Vast goed voor u

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Sint-Niklaas en Mechelen, verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER.

Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

 

Teamwork iimmokantoor
Beleggen of wonen, we maken er steeds een erezaak van om de klant doorgedreven te informeren in een aangenaam stappenplan

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

Het team achter urbis

Rudy Leroy

Zaakvoerder / Rentmeester

09 235 47 00

rudy@urbis.be

Lucinda Troch

Zaakvoerder / Kantoormanager Urbis Gent

0495 237 000

lucinda@urbis.be

Hans Kellner

Kantoorverantwoordelijke Urbis Meetjesland / West-Vlaanderen

0478 93 77 63

hans@urbis.be

Mickaël Jacquemain

Kantoorverantwoordelijke Urbis Waasland

0495 93 75 19

mickael@urbis.be

Ken Goossens

Kantoorverantwoordelijke Urbis Boom

0477 72 51 82

ken@urbis.be

Sam Toté

Verkoop / inkoop Urbis Boom

015336499

sam@urbis.be

Isabelle Hylebos

Rentmeester

09 235 47 00

rentmeester@urbis.be

Isabel Bal

Marketingverantwoordelijke

09 233 15 30

isabel@urbis.be

Enkele realisaties

Appartement Verhuurd Gent

Gent

Klein Turkije 4

Woning Verkocht Sint-Niklaas

Sint-Niklaas

Leon Vermeirestraat 1

Appartement Verhuurd Kortrijk

Kortrijk

Roeland Saverystraat 22

Evergem

Riemsesteenweg 155

Appartement Verkocht Zelzate

Zelzate

Cesenaticolaan 14

Appartement Verkocht Zelzate

Zelzate

Cesenaticolaan 12

Appartement Verkocht Zelzate

Zelzate

Cesenaticolaan 12

Studio Verhuurd Gent

Gent

Blankenbergestraat 33

Studio Verhuurd Gent

Gent

Blankenbergestraat 37

Appartement Verhuurd Izegem Interieur

Izegem

Baronstraat 137

Appartement Verhuurd Aalter

Aalter

Stationsplein 1

Appartement Verhuurd Antwerpen (2050) Exterieur

Antwerpen (2050)

Liane Bruylantlaan 15