Chat with us, powered by LiveChat

Vast goed voor u

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Sint-Niklaas, Dendermonde, Lichtervelde en Mechelen, verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER.

Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

 

Beleggen of wonen, we maken er steeds een erezaak van om de klant doorgedreven te informeren in een aangenaam stappenplan

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

Het team achter urbis

Rudy Leroy

Zaakvoerder

0495 87 70 00

rudy@urbis.be

Lucinda Troch

Zaakvoerder / Kantoormanager Urbis Gent

0495 237 000

lucinda@urbis.be

Marnix Van Hoeck

Chief executive officer

0494 60 84 90

marnix@urbis.be

Hans Kellner

Vastgoedadviseur Meetjesland

0478 93 77 63

hans@urbis.be

Wim Van de Velde

Vastgoedadviseur

0474 93 96 94

wim@urbis.be

Christina Van Dalem

Vastgoedadviseur

0495 25 53 65

christina@urbis.be

Marie-Julie Bouckaert

Vastgoedadviseur

0473 58 24 11

mj@urbis.be

Pieter Dispersyn

Kantoormanager Urbis Lichtervelde

0468 29 76 89

pieter@urbis.be

Marijke Vanclooster

Verantwoordelijke Inkoop

0478 78 67 10

marijke@urbis.be

Imani Coone

Verantwoordelijke inkoop

0472 179 382

imani@urbis.be

Marina Uleners

Verantwoordelijke verhuur

0471 75 36 44

marina@urbis.be

Xavier Waterinckx

Kantoormanager Urbis Dendermonde

0475 29 88 04

xavier@urbis.be

Lieven De Craemer

Vastgoedadviseur

0477 26 91 77

lieven@urbis.be

Marc Christiaens

Vastgoedadviseur

0475 83 95 14

marc@urbis.be

Sofie Derde

Vastgoedadviseur

0478 66 91 39

sofie@urbis.be

Hannelore De Naeyer

Rentmeester & vastgoedadviseur

0498 12 30 00

hannelore@urbis.be

Julie L'Hoyes

Rentmeester & vastgoedadviseur

0492 42 84 84

julie@urbis.be

Catherine Sergooris

Rentmeester assistant

09 235 47 00

Catherine@urbis.be

Tina Ascoop

Rentmeester assistant

09 235 47 00

tina@urbis.be

Lisa De Poortere

Marketingverantwoordelijke

09 233 15 30

lisa@urbis.be

Heping Hu

Office & marketing assistant

09 233 15 30

office@urbis.be

Marielien Uleners

Telemarketeer

0472 69 65 65

marielien@urbis.be

Enkele realisaties

Appartement Verkocht Laarne

Laarne

Vromondstraat 36

Woning Verhuurd Deinze

Deinze

Martensveld 14

Woning Verkocht Sint-Niklaas

Sint-Niklaas

Kiemerstraat 5

Appartement Verhuurd Gent

Gent

Kapucijnenham 6

Appartement Verhuurd Aalter

Aalter

Smedenpoort 8

Appartement Verhuurd Evere

Evere

Genèvestraat 4

Appartement Verhuurd Gent

Gent

Kapucijnenham 6

Appartement Verhuurd Lichtervelde

Lichtervelde

Burgemeester Callewaertlaan 3

Appartement Verhuurd Gent

Gent

Kievitlaan 38

Appartement Verkocht Gent

Gent

Hubert Frère-Orbanlaan 617