Vast goed voor u

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Sint-Niklaas en Mechelen, verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER.

Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

 

Teamwork iimmokantoor
Beleggen of wonen, we maken er steeds een erezaak van om de klant doorgedreven te informeren in een aangenaam stappenplan

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

Het team achter urbis

Rudy Leroy

Zaakvoerder / Rentmeester

09 235 47 00

rudy@urbis.be

Lucinda Troch

Zaakvoerder / Kantoormanager Urbis Gent

0495 237 000

lucinda@urbis.be

Hans Kellner

Kantoorverantwoordelijke Urbis Meetjesland / West-Vlaanderen

0478 93 77 63

hans@urbis.be

Mickaël Jacquemain

Kantoorverantwoordelijke Urbis Waasland

0495 93 75 19

mickael@urbis.be

Ken Goossens

Kantoorverantwoordelijke Urbis Boom

0477 72 51 82

ken@urbis.be

Sam Toté

Verkoop / inkoop Urbis Boom

015336499

sam@urbis.be

Lieselot Deroo

Management assistant / Rentmeester

0493 86 11 33

lieselot@urbis.be

Isabelle Hylebos

Rentmeester

09 235 47 00

rentmeester@urbis.be

Isabel Bal

Marketingverantwoordelijke

09 233 15 30

isabel@urbis.be

Enkele realisaties

Woning Verkocht Sint-Niklaas Werffoto

Sint-Niklaas

Leon Vermeirestraat 2

Woning Verkocht Schelle

Schelle

Kerkhofstraat 59

Appartement Verhuurd Gent

Gent

Jan Van Hembysebolwerk 4

Appartement Verkocht Wommelgem

Wommelgem

Herentalsebaan 15

Appartement Verkocht Aartselaar

Aartselaar

Koekoekstraat 120

Appartement Verkocht Gent

Gent

Lavendelstraat 15

Appartement Verhuurd Antwerpen (2050)

Antwerpen (2050)

Blancefloerlaan 371

Appartement Verhuurd Antwerpen (2050) Interieur keuken

Antwerpen (2050)

Blancefloerlaan 371

Villa Verkocht Kontich

Kontich

Keizershoek 342

Woning Verkocht Wondelgem

Wondelgem

Botestraat 106

Loft Verkocht Gent

Gent

Lousbergskaai 106/7

Appartement Verhuurd Antwerpen (2050)

Antwerpen (2050)

Blancefloerlaan 401