Vast goed voor u

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Sint-Niklaas en Mechelen, verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER.

Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

 

Teamwork iimmokantoor
Beleggen of wonen, we maken er steeds een erezaak van om de klant doorgedreven te informeren in een aangenaam stappenplan

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

Het team achter urbis

Rudy Leroy

Zaakvoerder / Rentmeester

09 235 47 00

rudy@urbis.be

Lucinda Troch

Zaakvoerder / Kantoormanager Urbis Gent

0495 237 000

lucinda@urbis.be

Hans Kellner

Kantoorverantwoordelijke Urbis Meetjesland / West-Vlaanderen

0478 93 77 63

hans@urbis.be

Mickaël Jacquemain

Kantoorverantwoordelijke Urbis Waasland/Urbis Antwerpen

0495 93 75 19

mickael@urbis.be

Ken Goossens

Kantoorverantwoordelijke Urbis Boom

0477 72 51 82

ken@urbis.be

Sam Toté

Verkoop / inkoop Urbis Boom

015336499

sam@urbis.be

Laetitia Vanderheeren

Commercieel medewerkster inkoop

0476 87 06 98

laetitia@urbis.be

Isabelle Hylebos

Rentmeester

09 235 47 00

rentmeester@urbis.be

Hannelore De Naeyer

Rentmeester Support

0498 12 30 00

support@urbis.be

Joakim Van Hootegem

Account Relationship Manager

0472 69 65 65

joakim@urbis.be

Isabel Bal

Marketingverantwoordelijke

09 233 15 30

isabel@urbis.be

Heping Hu

Office assistant

09 233 15 30

office@urbis.be

Enkele realisaties

Appartement Verhuurd Oordegem

Oordegem

Varkensmarkt 1

Appartement Verhuurd Oordegem

Oordegem

Varkensmarkt 1

Appartement Verhuurd Lier

Lier

Bollaarstraat 135

Appartement Verkocht Lokeren

Lokeren

Torenstraat 15

Appartement Verhuurd Gent Exterieur Appartement is gelegen op verdieping 2

Gent

Nadine Crappéstraat 28

Appartement Verkocht Aalst (9300)

Aalst (9300)

Vilainstraat 1

Woning Verkocht Ranst

Ranst

Donkereweg 14

Appartement Verhuurd Etterbeek

Etterbeek

Generaal Wangerméestraat 6

Appartement Verkocht Aalter

Aalter

Smedenpoort 1

Kantoorruimte Verhuurd Gent

Gent

Laurent Delvauxstraat 2

Appartement Verkocht Serskamp

Serskamp

Pruytenshof 8

Woning Verkocht Sint-Niklaas

Sint-Niklaas

Leon Vermeirestraat 1