Chat with us, powered by LiveChat

Vast goed voor u

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Sint-Niklaas, Dendermonde, Lichtervelde en Mechelen, verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER.

Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

 

Beleggen of wonen, we maken er steeds een erezaak van om de klant doorgedreven te informeren in een aangenaam stappenplan

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

Het team achter urbis

Rudy Leroy

Zaakvoerder

0495 87 70 00

rudy@urbis.be

Lucinda Troch

Zaakvoerder / Kantoormanager Urbis Gent

0495 23 70 00

lucinda@urbis.be

Marnix Van Hoeck

Chief executive officer

0494 60 84 90

marnix@urbis.be

Hans Kellner

Vastgoedadviseur

0478 93 77 63

hans@urbis.be

Wim Van de Velde

Vastgoedadviseur

0474 93 96 94

wim@urbis.be

Olivier Van den Braembussche

Vastgoedadviseur

0473 44 42 13

olivier@urbis.be

Nico Van Hulle

Vastgoedadviseur

0475 73 40 69

nicovh@urbis.be

Christina Van Dalem

Vastgoedadviseur

0495 25 53 65

christina@urbis.be

Marie-Julie Bouckaert

Vastgoedadviseur

0473 58 24 11

mj@urbis.be

Imani Coone

Inkoop

0472 17 93 82

imani@urbis.be

Xavier Waterinckx

Kantoormanager Urbis Dendermonde

0475 29 88 04

xavier@urbis.be

Marc Christiaens

Vastgoedadviseur

0475 83 95 14

marc@urbis.be

Sofie Derde

Vastgoedadviseur

0478 66 91 39

sofie@urbis.be

Isabelle Hylebos

Verantwoordelijke rentmeesterschap

09 235 47 00

rentmeester@urbis.be

Hannelore De Naeyer

Rentmeester & vastgoedadviseur

0498 12 30 00

hannelore@urbis.be

Angelique Anciaux

Rentmeester

0493 84 07 81

angelique@urbis.be

Tina Ascoop

Rentmeester medewerker

09 235 47 00

tina@urbis.be

Louise De Clerck

Marketingmedewerker

09 233 15 30

louise@urbis.be

Heping Hu

Office & marketing medewerker

09 233 15 30

office@urbis.be

Marielien Uleners

Telemarketeer

09 233 15 30

marielien@urbis.be

Enkele realisaties

Woning Verkocht Wingene

Wingene

Sint-Amandsstraat 9

Woning Verkocht Zwevezele

Zwevezele

Brokkelingstraat 20

Woning Verkocht Kortemark

Kortemark

Galgestraat 4

Bouwgrond Verkocht Lichtervelde

Lichtervelde

Burgemeester Callewaeertlaan 73

Woning Verkocht Lichtervelde

Lichtervelde

Cardynlaan 3

Woning Verkocht Lichtervelde

Lichtervelde

Rosalialaan 47

Woning Verkocht Zele

Zele

Kloosterstraat 33

Woning Verkocht Lichtervelde

Lichtervelde

Roeselarebaan 27

Woning Verkocht Dendermonde

Dendermonde

Nijverheidsstraat 46

Woning Verkocht Zelzate

Zelzate

Leegstraat 12

Appartement Verkocht Anderlecht

Anderlecht

Clos Mudra 39

Project Verkocht Erembodegem

Erembodegem

Geraardsbergsesteenweg 155