Vast goed voor u

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Sint-Niklaas, Dendermonde, Lichtervelde en Mechelen, verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER.

Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

Urbis kantoor
Beleggen of wonen, we maken er steeds een erezaak van om de klant doorgedreven te informeren in een aangenaam stappenplan

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

HET TEAM ACHTER URBIS

Rudy Leroy

Zaakvoerder

0495 87 70 00

rudy@urbis.be

Lucinda Troch

Zaakvoerder / Kantoormanager Urbis Gent

0495 23 70 00

lucinda@urbis.be

Marnix Van Hoeck

Chief executive officer

0494 60 84 90

marnix@urbis.be

Wim Van de Velde

Vastgoedadviseur

0474 93 96 94

wim@urbis.be

Katrien Uvin

Vastgoedadviseur

0486 03 04 83

katrien@urbis.be

Nico Van Hulle

Vastgoedadviseur

0475 73 40 69

nicovh@urbis.be

Marie-Julie Bouckaert

Vastgoedadviseur

0473 58 24 11

mj@urbis.be

Imani Coone

Inkoop

0472 17 93 82

imani@urbis.be

Xavier Waterinckx

Kantoormanager Urbis Dendermonde

0475 29 88 04

xavier@urbis.be

Sofie Derde

Vastgoedadviseur

0478 66 91 39

sofie@urbis.be

Hans Kellner

Vastgoedadviseur

0478 93 77 63

hans@urbis.be

Isabelle Hylebos

Verantwoordelijke rentmeesterschap

09 235 47 00

rentmeester@urbis.be

Hannelore De Naeyer

Rentmeester & vastgoedadviseur

09 235 47 00

hannelore@urbis.be

Yari Wallaert

Rentmeester

0493 41 18 42

yari@urbis.be

Tina Ascoop

Rentmeester medewerker

09 235 47 00

tina@urbis.be

Louise De Clerck

Marketingmedewerker

09 233 15 30

louise@urbis.be

Heping Hu

Office & marketing medewerker

09 233 15 30

office@urbis.be

Marielien Uleners

Telemarketeer

0472 69 65 65

marielien@urbis.be

 

 

U ZOEKT EEN JOB IN HET VASTGOED?

Of u administratief heel sterk bent, commercieel of technisch...wij horen het graag want wij geloven sterk dat je talent niet mag laten lopen!

Zolang u gebeten bent door vastgoed, maken wij graag kennis met u en kijken we waar u een plaats zou kunnen krijgen binnen onze verschillende specialismen: immo, nieuwbouw, rentmeesterschap of vastgoedcoaching.

Stuur gerust uw CV en motivatie naar marnix@urbis.be of 0494 60 84 90. 

 

 

VACATURE ADMINISTRATIEVE ASSISTENT(E) VASTGOED

Om ons team in ons kantoor in Gent te versterken, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de administratie van vastgoedbeheer. Lees meer

VACATURE RENTMEESTER GENT

Om ons team in ons kantoor in Gent te versterken, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor onze rentmeester afdeling. Lees meer

VACATURE IN EN VERKOOP
VASTGOED LICHTERVELDE

Om ons team in ons kantoor in Lichtervelde te versterken, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega die voor de Urbis Vastgoedgroep instaat voor de in- en verkoop van bestaand vastgoed in regio Lichtervelde. Lees meer

VACATURE IN- EN VERKOOP
VASTGOED WAASLAND 

Om ons team in ons kantoor in Sint-Niklaas te versterken, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega die voor de Urbis Vastgoedgroep instaat voor de in- en verkoop van bestaand vastgoed in regio Waasland. Lees meer

VACATURE IN EN VERKOOP
VASTGOED ANTWERPEN

Om ons team in ons gloednieuw kantoor in Antwerpen te versterken, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega die voor de Urbis Vastgoedgroep instaat voor de in- en verkoop van bestaand vastgoed in regio Antwerpen. Lees meer

VACATURE RENTMEESTER ANTWERPEN

Om ons team in ons  gloednieuw kantoor in Antwerpen te versterken, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor onze rentmeester afdeling. Lees meer

Schat uw woning