Vast goed voor u

 

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Dendermonde, Lichtervelde verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER. Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

Vastgoed voor U! Dat is onze missie. Elke dag opnieuw

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

HET TEAM ACHTER URBIS

Rudy en Lucinda zaakvoerders

Zaakvoerders Urbis

 

Rudy Leroy (rudy@urbis.be) 

Lucinda Troch (lucinda@urbis.be)

 

Urbis Rentmeester 

 

Isabelle Hylebos (Verantwoordelijke rentmeesterschap)

Yari Wallaert (Rentmeester)

Pascal Haelters (Rentmeester)

Adriaan Sterckx (Rentmeester medewerker)

Tibo Backeland (Rentmeester medewerker)

 

T. 09 235 47 00

rentmeester@urbis.be 

Rentmeesterteam
Makelaars en marketing team

Immo Urbis

Nico Van Hulle (nicovh@urbis.be)

Sofie Derde (sofie@urbis.be)

Katrien Uvin (katrien@urbis.be)

Imani Coone (imani@urbis.be)

Marketing Urbis

Heping Hu (Office en marketing medewerker)

Louise De Clerck (Marketing- en communicatie medewerker)

  

T. 09 233 15 30

info@urbis.be 

Urbis Vastgoedcoaching

 

Rudy Leroy (rudy@urbis.be)

Hans Kellner (hans@urbis.be)

Hannelore De Naeyer (hannelore@urbis.be)

Marie-Julie Bouckaert (mj@urbis.be)

 

T. 09 233 15 30

vastgoedcoach@urbis.be 

Vastgoedcoaching Urbis
Domus4u vastgoedfonds

Domus4U vastgoedfonds

 

Rudy Leroy (rudy@urbis.be)

Marnix Van Hoeck (marnix@urbis.be)

 

 

 

 

U ZOEKT EEN JOB IN HET VASTGOED?

Of u administratief heel sterk bent, commercieel of technisch...wij horen het graag want wij geloven sterk dat je talent niet mag laten lopen!

Zolang u gebeten bent door vastgoed, maken wij graag kennis met u en kijken we waar u een plaats zou kunnen krijgen binnen onze verschillende specialismen: immo, nieuwbouw, rentmeesterschap of vastgoedcoaching.

Stuur gerust uw CV en motivatie naar rudy@urbis.be.

 

 

VACATURE IN EN VERKOOP
VASTGOED LICHTERVELDE

Om ons team in ons kantoor in Lichtervelde te versterken, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega die voor de Urbis Vastgoedgroep instaat voor de in- en verkoop van bestaand vastgoed in regio Lichtervelde. Lees meer

VACATURE IN EN VERKOOP
VASTGOED ANTWERPEN

Om ons team in ons gloednieuw kantoor in Antwerpen te versterken, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega die voor de Urbis Vastgoedgroep instaat voor de in- en verkoop van bestaand vastgoed in regio Antwerpen. Lees meer