Vast goed voor u

 
✓ Oplossingsgericht: Bij elke vraag wensen wij snel en pragmatisch te handelen, want uw bekommernis is ook de onze.
✓ Betrouwbaar: Op elke vastgoedvraag van u moet een betrouwbaar antwoord volgen met één vast aanspreekpunt
✓ Ontzorgend: Op het moment dat u Urbis aanspreekt, moet u een veilige en totale dienstverlening ervaren. Wij nemen uw vastgoedzorgen over!
✓ Transparant: Bij elke opdracht wordt er een open en transparante communicatie nagestreefd, want goede afspraken maken goede vrienden.

 

Maak kennis met het Urbis Vastgoedteam!
Vastgoed voor U! Dat is onze missie. Elke dag opnieuw

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

HET TEAM ACHTER URBIS

Rudy en Lucinda zaakvoerders

Zaakvoerders Urbis

 

Rudy Leroy (rudy@urbis.be) 

Lucinda Troch (lucinda@urbis.be)

 

Urbis Rentmeester 

 

Isabelle Hylebos (Verantwoordelijke rentmeesterschap)

Pascal Haelters (Rentmeester)

David De Bruyne (Rentmeester)

Adriaan Sterckx (Rentmeester medewerker)

Tibo Backeland (Rentmeester medewerker)

 

T. 09 235 47 00

rentmeester@urbis.be 

Immo Urbis

Sofie Derde (sofie@urbis.be)

Katrien Uvin (katrien@urbis.be)

Back office Urbis

Heping Hu (Office en marketing medewerker)

Imani Coone (imani@urbis.be)

T. 09 233 15 30

info@urbis.be 

Urbis Vastgoedcoaching

 

Rudy Leroy (rudy@urbis.be)

Hans Kellner (hans@urbis.be)

Marie-Julie Bouckaert (mj@urbis.be)

 

T. 09 233 15 30

vastgoedcoach@urbis.be 

Domus4u vastgoedfonds

Domus4U vastgoedfonds

 

Rudy Leroy (rudy@urbis.be)

Marnix Van Hoeck (marnix@urbis.be)

 

 

 

 

U ZOEKT EEN JOB IN HET VASTGOED?

Of u administratief heel sterk bent, commercieel of technisch...wij horen het graag want wij geloven sterk dat je talent niet mag laten lopen!

Zolang u gebeten bent door vastgoed, maken wij graag kennis met u en kijken we waar u een plaats zou kunnen krijgen binnen onze verschillende specialismen: immo, nieuwbouw, rentmeesterschap of vastgoedcoaching.

Stuur gerust uw CV en motivatie naar rudy@urbis.be.

 

 

VACATURE IN EN VERKOOP
VASTGOED ANTWERPEN

Om ons team in ons gloednieuw kantoor in Antwerpen te versterken,

zijn wij op zoek naar een nieuwe collega die voor de Urbis Vastgoedgroep instaat voor de inkoop en verkoop van

voornamelijk investeringsvastgoed, nieuwbouw en af en toe bestaand vastgoed in regio Antwerpen. Lees meer