Chat with us, powered by LiveChat

Vast goed voor u

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Sint-Niklaas, Dendermonde, Lichtervelde en Mechelen, verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER.

Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

 

Beleggen of wonen, we maken er steeds een erezaak van om de klant doorgedreven te informeren in een aangenaam stappenplan

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

Het team achter urbis

Rudy Leroy

Zaakvoerder

09 235 47 00

rudy@urbis.be

Lucinda Troch

Zaakvoerder / Kantoormanager Urbis Gent

0495 237 000

lucinda@urbis.be

Hans Kellner

Vastgoedadviseur Meetjesland

0478 93 77 63

hans@urbis.be

Wim Van de Velde

Vastgoedadviseur

0474 93 96 94

wim@urbis.be

Christina Van Dalem

Vastgoedadviseur

0495 25 53 65

christina@urbis.be

Marie-Julie Bouckaert

Vastgoedadviseur

0473 58 24 11

mj@urbis.be

Pieter Dispersyn

Kantoormanager Urbis Lichtervelde

0468 29 76 89

pieter@urbis.be

Roderik Debou

Vastgoedadviseur

0473 31 16 51

roderik@urbis.be

Xavier Waterinckx

Kantoormanager Urbis Dendermonde

0475 29 88 04

xavier@urbis.be

Lieven De Craemer

Vastgoedadviseur

0477 26 91 77

lieven@urbis.be

Marc Christiaens

Vastgoedadviseur

0475 83 95 14

marc@urbis.be

Hannelore De Naeyer

Rentmeester & vastgoedadviseur

0498 12 30 00

hannelore@urbis.be

Julie L'Hoyes

Rentmeester & vastgoedadviseur

0492 42 84 84

julie@urbis.be

Catherine Sergooris

Rentmeester assistant

09 235 47 00

Catherine@urbis.be

Tina Ascoop

Rentmeester assistant

09 235 47 00

tina@urbis.be

Lisa De Poortere

Marketingverantwoordelijke

09 233 15 30

lisa@urbis.be

Heping Hu

Office & marketing assistant

09 233 15 30

office@urbis.be

Enkele realisaties

Loft Verhuurd Ledeberg

Ledeberg

WAZENAARSTRAAT 3

Appartement Verhuurd Gent

Gent

Antwerpsesteenweg 273

Appartement Verhuurd Antwerpen (2050)

Antwerpen (2050)

Blancefloerlaan 377

Appartement Verhuurd Brussel

Brussel

Gulden-Vlieslaan 19

Woning Verhuurd Sint-Niklaas

Sint-Niklaas

Leon Vermeirestraat 17

Appartement Verkocht De Haan

De Haan

Albrecht Rodenbachlaan 20

Woning Verkocht Sint-Gillis-Dendermonde

Sint-Gillis-Dendermonde

Gasthuisstraat 38

Woning Verkocht Melle

Melle

Brugstraat 1

Woning Verkocht Dendermonde

Dendermonde

Mechelsesteenweg 234

Woning Verkocht Oudegem

Oudegem

Berkestraat 17

Woning Verkocht Dendermonde

Dendermonde

Oude Vest 125

Woning Verkocht Gent

Gent

Ramen 8/10