Vast goed voor u

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Sint-Niklaas en Mechelen, verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER.

Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

 

Urbis Woonmagazine

Beleggen of wonen, we maken er steeds een erezaak van om de klant doorgedreven te informeren in een aangenaam stappenplan

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

Het team achter urbis

Rudy Leroy

Zaakvoerder / Rentmeester

09 235 47 00

rudy@urbis.be

Lucinda Troch

Zaakvoerder / Kantoormanager Urbis Gent

0495 237 000

lucinda@urbis.be

Louis De Clercq

Verkoop / inkoop Urbis Gent

0472696565

louis@urbis.be

Sam Toté

Verkoop / inkoop Urbis Mechelen

015336499

sam@urbis.be

Isabelle Hylebos

Rentmeester

09 235 47 00

rentmeester@urbis.be

Eline Stevens

Assistent rentmeester / Urbis Mechelen

015336499

eline@urbis.be

Isabel Bal

Marketingverantwoordelijke

09 233 15 30

isabel@urbis.be

Enkele realisaties

Appartement Verhuurd Evere

Evere

Genèvestraat 4

Woning Verkocht Sint-Laureins

Sint-Laureins

Dorpsstraat 99

Appartement Verhuurd Aalter Exterieur

Aalter

Brouwerijstraat 38

Woning Verkocht Ertvelde

Ertvelde

Stoepestraat 16

Gent

Sassevaartstraat 41

Appartement Verhuurd Gent

Gent

Nadine Crappéstraat 26

Appartement Verhuurd Aalter Interieur referentiebeelden modelappartement

Aalter

Stationsplein 1

Appartement Verhuurd Serskamp

Serskamp

Biesakker 2

Appartement Verhuurd Gent Exterieur Appartement is gelegen op verdieping 2

Gent

Nadine Crappéstraat 28

Appartement Verhuurd Gent

Gent

Nadine Crappéstraat 38

Penthouse Verhuurd Duffel

Duffel

Merodestraat 57

Appartement Verhuurd Roeselare Interieur

Roeselare

Brugsesteenweg 219